שיפוץ בתים מאפשר קבלת מראה חדש של כל חלל בבית, בלי לעבור דירה, ובתקציב ידוע מראש. שיפוץ על ידי חברה איכותית יבטיח מראה חדש לבית (או לחדרים המשופצים), שיכלול את כל הרכיבים הפונקציונאליים והאסתטיים שאתם מבקשים להשיג ויהפוך את החלל הישן למשהו חדש לגמרי. רוצים לדעת עוד? על שיפוץ בתים איכותי - במאמר שלפניכם.

שיפוץ בתים

המשפץ - אתם לא תאמינו שזה הבית הישן שלכם!

שיפוץ בתים מאפשר שינוי מן המסד לטפחות של הבית שלכם. השינוי יותאם לצרכיכם, והוא יכול להתרחש בחדר אחד, לכלול החלפת ריצוף או הוספת אלמנטים בבית הקיים, שינוי מיקומים של קירות והוספת נישות בבית (למשל באמצעות קירות גבס) ועוד. באמצעות עבודה איכותית תוכלו לקבל מראה חדש לחלוטין שיכלול תוספת או החלפה של קירות, צבעים חדשים לקירות הבית, שינוי בריצוף או בחיפוי של אזורים בבית, תוספת של חלונות, הגדלה של חללים על חשבון הגינה או חדרים אחרים, ועוד, ועוד.

והמחיר? אפילו לא עשירית ממעבר לבית חדש

מחיר השיפוץ תלוי, כמובן, בדרישותיכם לשינוי ובעלויות נוספות (כמו השכרת מקום מגורים חליפים למהלך השיפוץ). ככלל, ניתן להשיג תוצאות מרשימות בשיפוץ הבית בעלויות נמוכות משמעותית ביחס להחלפת דירה - פחות מעשרה אחוזים מעלות מעבר לדירה חדשה, ואתם מקבלים בית שירגיש לכם חדש, בכל קיר, כל חדר וכל חלון.

איפה מתחילים?

כל שיפוץ מתחיל בהגדרת הצרכים. חשוב להבין - מה תרצו להשיג? מהם הצרכים, הרצונות, הדרכים האפשריות להגשמת רצונות אלה? כיצד תרצו שיתנהל השיפוץ? כמה זמן עומד לרשותכם עבור תהליך שיפוץ הבית, והאם אתם מתכוונים לגור בדירה במהלך השיפוץ, או לשכור מקום מגורים חלופי ולאפשר את השלמת השיפוץ לפני שתחזרו לגור בבית שלכם?
כאשר מטרות השיפוץ, המגבלות, האמצעים ולוחות הזמנים המועדפים עליכם הוגדרו, מומלץ לעבור לשלב הבא - בחירת המשפץ - מומלץ לבחור משפץ איכותי, זמין, שמסוגל להתחייב הן על איכות העבודה שלו והן על לוח הזמנים לסיום השיפוץ.
אנו ממליצים לפנות לכמה קבלני שיפוץ, להתרשם מהמלצותיהם, מן השפה המשותפת שיש עימם, מהאמינות שהם משדרים וכמובן מן המחיר שהם מציעים. חשוב לבקש להתרשם מעבודות קודמות, אם לא באופן בלתי אמצעי אז לפחות בתמונות.

המשפץ - חברת שיפוצים מומלצת

חברת "המשפץ" מציעה לכם שיפוץ איכותי בבית שיכלול את כל מרכיבי השיפוץ עליו חלמתם. אנו מעניקים אחריות מלאה לתוצאות השיפוץ, נשמח לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית.