עבודות בגבס בחלל הבית מאפשרות שינוי מהותי של מבנה החלל, תוספת של קירות, קירות דקורטיביים, נישות, הנמכה של התקרה לרוחב כל החלל או רק במקטעים שלו. כול זאת, בצורה אסתטית מאד ובעבודה עמידה לאורך שנים.

עבודות גבס

מה אפשר לעשות בגבס? ומה היתרונות של עבודה בגבס - על כך במאמר שלפניכם.

הגבס - חומר קל, עמיד, ונפלא לקירות פנימיים.
עבודות בגבס מאפשרות תוספת של קירות, חיפויים, נישות ותקרה בפנים הבית. הגבס הוא חומר עמיד מאוד, יציב, שקל לבנות בו ולייצר חללים ייחודיים בבית בזמן קצר. ה"שיפוץ" שהבית עובר כשמוסיפים לו קירות גבס, הוא גם מהיר וזול יחסית, והשינוי שניתן להשיג גדול.
 

עוד יתרונות לעבודה בגבס

הגבס הוא חומר גמיש מאוד. קל לבנות איתו קירות בצורות ייחודיות, נישות מדפים "בילט אין", הנמכה לתקרה, הדגשה דמויית קיר לאזורים בחדרים השונים, ועוד ועוד. כל זאת לפי דוגמה, תכנית או בעיצוב מקורי שלכם. העבודה עם גבס היא מהירה וזולה יחסית, קל מאוד לבחור עיצוב, ואפילו להחליפו תוך כדי עבודה ולהתאים את מהלך העבודה הבא למה שכבר יש.

בניגוד לעבודה עם בלוקים, העבודה עם גבס אפשרית בכל חלל, קטן כגדול, בתוך הבית, ותספק מראה מרשים ותוצאה עמידה לאורך זמן, במהירות ובקלות.
עוד יתרון משמעותי שיש לגבס הוא היכולת לשלב גופי תאורה בתוך קיר הגבס, על מנת לקבל נישות מוארות יפהפיות, המוסיפות הרבה לעיצוב הבית.

מה בעצם אפשר לעשות עם גבס?

בתהליך שיפוץ הבית ניתן לעשות בגבס יותר מאשר רק תוספת של קיר או חצאי קיר בבית. ניתן לבצע בעזרת גבס נישה מוארת מבפנים לטלוויזיה, לתמונה אהובה או לאזור בו ייתלו חפצי אמנות. ניתן לבצע באמצעות גבס בסיס לרהיט אותו ניתן לרפד. ניתן, כמובן, לייצר באמצעות חיפוי מדורג לקיר, מדפים מובנים מוארים או לא מוארים. בקיצור - החומר הוא רב גוני והעיצוב - כיד הדמיון הטובה עליכם!

על מה חשוב להקפיד, כשמבצעים עבודות גבס?

קירות ומבני גבס מגיעים באיכויות חומר ועבודה שונים. על מנת שמראה קירות הגבס שלכם ישביע את רצונכם לאורך שנים (ועל מנת שהעיצוב אצלכם בבית יהיה בטיחותי) מומלץ מאוד לעבוד עם קבלני עבודות גבס מנוסים הנותנים אחריות על תוצאות השיפוץ.
חברת "המשפץ" היא בעלת שנים רבות של ניסיון בעיצוב בגבס ושיפוצים בפנים הבית. עם צוות מנצח ומתן אחריות מלאה על כל פרויקט שיפוץ שאנחנו עושים - נשמח לתת לכם הצעת מחיר!